Hakkımızda

Firmamız hakkında bilgi sahibi olun.

19 MAYIS GENÇAY SİGORTA & ARACILIK HİZMETLERİ, 2018 yılında Samsun 19 Mayıs İlçesinde kurumsal firma olarak sektörde, sigortacılık hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren güçlü sermayesi, tecrübeli ekibi, kurumsal referansları ile, sürdürdüğü dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tam desteğini kazanmış ve yıllarca sizinle birlikte büyük hedeflere doğru yol almıştır.
Önceliğimiz  müşteri  memnuniyetini ön planda tutarak geniş kapsamlı teminatlar ile en uygun fiyata can ve mal varlığını güvence altına almaktır.

 — “Bizimle daima güvendesiniz…”

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve önerilerini sunan, yaygın hizmet ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini, hizmet bekleyen her sektöre en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran,  sürdürülebilir ve uzun yıllara dayanan bir kalıcılıkla, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’ de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her sektörde sigorta konusunda siz vatandaşlarımızın çözüm ortağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olmaktır.